Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Dr. Murad Kremleri

Dr. Howard Murad tarafından kurulan marka, cilt bakımında devrim yaratacak ürünleri ile dünyada farklı otoritelerce birçok ödüle layık görülmüştür. Ürün içeriklerinde her zaman güçlü antioksidanlar ve doğadan gelen faydalı içerikleri kullanan Dr. Murad farklı cilt tipleri için birçok ürün serisi geliştirmiştir. Dr. Murad cilt bakım ürünleri, içerdiği yüksek konsantrasyonlu etken maddeler sayesinde düzenli kullanımda gözle görülür bir fark oluşturmaktadır.

Dr. Murad Hydro Dynamic Serisi

Kırışıklık ve erken olgunlaşma döneminin getirdiği sorunlarla savaşan bu seri, cildin ihtiyaç duyduğu gençliği ve elastikiyeti sağlamaya yardımcı olur. Seride bulunan bir nemlendirici olan Dr. Murad Hydro Dynamic Ultimate Moisture içerdiği yoğun hyalüronik asit sayesinde nemi cildinize hapseder. Uzun vadede kullanıldığında cildinizi onararak 24 saat süren bir nem desteği sağlar.

Dr. Murad Hydro Dynamic serisi içeriğindeki hindistan cevizi yağı sayesinde cildinizi derinlemesine nemlendirir ve daha sağlıklı bir cilt görünümü sağlar. Bu seride mevcut olan göz altı kremi de paralel içeriği sayesinde, erken yaşlanma belirtilerini hafifleterek onarmaya yardımcı olur.

Daha Parlak ve Pürüzsüz Bir Cilt İçin Dr. Murad Essential-C Serisi

C vitamini, doğal olarak elde edilen bir içerik olarak cilt bakım ürünlerinde sık sık kullanılmaktadır. Yapısındaki aydınlatıcı özellikler sayesinde cilt yüzeyindeki lekeleri hafifletmeye yardımcı olur. Dr. Murad c vitamini serisi sayesinde donuk ve mat cildinizi daha parlak ve aydınlık bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Seride birçok farklı ürün bir arada sunulmuştur. Günlük olarak cildinizi c vitamini içeren bu serideki yüz yıkama jeli ile temizleyerek, fazla kirden arındırabilirsiniz. Haftada birkaç kez uygulayacağınız peeling sayesinde cildinizi ölü derilerden arındırarak daha yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda seride yer alan göz kremi içerdiği SPF 15 sayesinde, göz altı bölgenizi güneşin zararlı ışınlarından korur ve göz çevresini aydınlatmaya yardımcı olur.

Akneli Ciltler İçin Özel Olarak Geliştirilen Dr. Murad Blemish Control Serisi

Dr. Murad, akneli ve sivilceli ciltlere özel olarak tasarladığı Blemish Control serisinde aktif içerik olarak salisilik asit kullanmıştır. Salisilik asit ile akne oluşumunu engelleyerek, yeşil çay özleri sayesinde cildi yatıştırmaya yardımcı olur. Dr. Murad akne serisi üçlü bir bakım ritüeli olarak uygulandığı takdirde, kullanıcılara gözle görülür bir fayda sağlar.

Serideki cilt temizleyici Dr Murad Clarifying Cleanser, cildi kurutmadan temizleyerek fazla yağdan arındırır. Sebum dengesini sağlayarak cilde daha duru ve mat bir görünüm sağlar. Serinin devamında yer alan temizleyici tonik ve anında matlık sağlayan nemlendirici ile birlikte kullanarak cildinizdeki akne görünümünü hafifletebilirsiniz. İçeriğindeki yoğun salisilik asit etken maddesi dolayısı ile, ürünü kullandığınız süre zarfında cildinize güneş kremi uygulamanız tavsiye edilir.

Dr. Murad Environmental Shield Serisiyle Lekesiz ve Genç Bir Görünüm

Dr. Murad bu serisinde sunduğu leke kremi sayesinde, zaman içinde oluşan cilt lekelerini ve koyulukları içeriğindeki c vitamini sayesinde onarmaya yardımcı oluyor. Lekeli cilt endişelerine göre çeşitli kompleks içeriklerle güçlendirilerek tasarlanan formülü sayesinde, düzenli kullanımda cilt lekelerinde gözle görülür bir onarım sunmaktadır.

Dr. Murad ürünleri kullananlar hangi cilt tipine ve endişesine sahip olursa olsun, olumlu sonuçlar aldıklarını belirtmektedir. Yılları aşkın çalışmalar ve araştırmaları sonucunda geliştirilen benzersiz formülleri ile Dr. Murad ürünlerini kullananlar faydalarını kısa süre içinde gözlemlemektedir. Sizler de çeşitli cilt sorunlarınız için Dr. Murad’ın farklı serilerini inceleyebilirsiniz. Cilt tipinize en uygun seriyi keşfederek, profesyonel ürünleri sayesinde cildinize ihtiyaç duyduğu bakımı sağlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.