Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Doppelherz

Doppelherz 1897’de eczacı Alfred Queisser tarafından kurulmuş, dünyanın en köklü OTC firmalarından birisidir. Genel merkezi ve üretim tesisleri Almanya’nın kuzeyinde Flensburg’ta yer almaktadır. Marka, bugün dünyanın 70’den fazla farklı ülkesine ürünlerini ihraç etmektedir ve GMP (iyi üretim uygulamaları) kurallarına uyum sertifikasına sahip bulunmaktadır. Bütün üretimlerini WHO (Dünya Sağlık Örgütü) standartlarına uygun olarak gerçekleştirmektedir.

Doppelherz sağlık bilincinin yerleşmesi, kültürel ve çevresel koşulların iyi bilinmesi, insana değer verilmesi ve müşteri odaklı yaklaşımı en önemli araçları olarak kabul etmektedir. Evde, okulda, işte ya da boş zamanlarında günlük yaşamın telaşı ve stresi ile insanların mücadele ettiklerini göz önünde bulundurmaktadır. Bu yüzden de genç, orta yaşlı ve yaşlı herkesin beslenme gereksinimlerinin farklı olduğunu dikkate almaktadır. Bu yüzden de Doppelherz ürünleri, ihtiyaçlara cevap vermeye yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmaktadır. Kullananlar da ürünlerden yüksek olumlu geri dönüşlerle yararlanmaya devam etmektedir.

Doppelherz Ürünleri

Doppelherz ürünleri, vücudun belirli ihtiyaçlarına ya da artan beslenme ihtiyaçlarına daha iyi cevap verebilmesini sağlayan takviye gıdalardır. Markanın çok geniş bir ürün yelpazesi olup bunlar arasında D vitamini, C vitamini, B12, magnezyum, Lutein, demir, koenzim, kalsiyum başta olmak üzere pek çok takviye yer almaktadır. Queisser Pharma şirketinin alt markası olarak doğal etken maddelerden elde etiği formüllerle ürünlerini hazırlamakta, insan sağlığına katkı sunmaktadır.

Kullanıcı yorum ve tavsiyeleri ile alanında en çok tercih edilen markalardan birisi olan Doppelherz, özellikle insan vücudunda bulunan; fakat çevresel faktörlere ya da yaşa bağlı olarak vücudun zaman zaman üretmediği vitaminlere ve minerallere ağırlık vermektedir. Markanın ürünleri iki farklı kategoriden oluşmaktadır ve bunlar şunlardır:

  • Doppelherz Aktiv
  • Doppelherz Sistem.

Doppelherz Aktiv Serisi

Doppelherz aktiv serisi ürünleri antioksidanlar, amino asit gibi içeriklerle vücudun bağışıklık sistemini güçlendiren ürünlerdir. Aynı zamanda kas yapısının gelişimine de yardımcı olmaktadır. Dolayısıyla immünsistem üzerinde koruyucu etkiye sahip ürünlerdir. Ürünlerin tümü doğa etken maddelerden meydana gelmekte, farklı farklı içeriklere sahip oldukları için hemen herkes için alternatif Doppelherz aktif ürünleri bulunabilmektedir

L-arjinin Doppelherz markasının kapsül formunda bir takviye edici gıdadır. İnsan vücudu arjinini aldığında hemen nitrik oksite çevirir. Nitrik oksit ise kan dolaşımının artmasını sağlar. Hücrelere daha fazla oksijen ve besin taşır. Daha dinç ve daha enerjik olmaya ve performans artışına yardımcı olur. Hiçbir tatlandırıcı, renklendirici ve koruyucu içermeyen Doppelherz L-arjinin bu alanda dünya genelinde tercih edilen bir üründür.

Doppelherz Vitamin C + Çinko + Vitamin E zengin vitamin ve mineral özelliği ile öne çıkmaktadır. Vitamin C, vitamin E, çinko, folik asit, selenyum gibi vücudun her zaman ihtiyaç duyduğu birçok vitamin ve mineral bu üründe yer almaktadır. Tablet formundaki ürünün tüketimi her yetişkin için günde bir tablet şeklinde yeterli olmaktadır.

Doppelherz Biotin + L-sistein + Çinko, çinko, folik asit ve bakır içeren takviye edici gıdadır. İçeriğinde B6 vitamini, biotin, folik asit, metiyonin, sistin, B1 vitamini, B2 vitamini, B12 vitamini, bakır ve molibren yer almaktadır. İçeriği sayesinde normal saç, tırnak ve cilt korunmasına yardımcı olmaktadır. L-sistin ve l-metiyonin saçın temel maddesini oluşturan keratini meydana getiren protein olduğundan kas sağlığına önemli katkı sağlamaktadır. Yine Doppelherz Aktiv Biotin + L-Sistein + Çinko 30 Kapsül kullananlar için bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunmakta, kemik sağlığını desteklemektedir.

Vitamin D, insan sağlığı için hayati öneme sahip vitaminlerden birisidir. En bariz D vitamini olarak güneş bilinir. Özellikle de bağışıklık sistemini güçlendirilmesinde olmazsa olmazdır. Doppelherz Vitamin D ile vücudun kalsiyum ve fosfor emiliminin düzenlenmesi sağlanır. Kemikleri güçlendirir. Kanser, diyabet, osteoporoz gibi hastalıklara karşı koruma sağlar. D vitamini eksikliğinden kaynaklı kemik ve kas güçsüzlüğünün önüne geçilmesine yardımcı olur.

Demir + Vitamin C + L-histidin özel formüle edilmiş etken maddelere sahiptir. Normal enerji oluşum metabolizmasına içeriğindeki B12, C vitaminleri ve demir ile katkıda bulunur. Yine bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna destek verir. Demir hemoglobinin normal oluşumuna ve kırmızı kan hücrelerinin yardımcı olur. Vitamin, mineral ve amino asitten oluşan özel formülü, günlük vitamin ve mineral ihtiyaçlarının karşılanmasına katkı sağlar. Kompleks ve güçlü içeriği ile öne çıkar.

A-Z Depot, multivitamin ve mineral içeren takviye edici gıdadır. Çok zengin bir içeriğe sahiptir. Her tablette Kalsiyum, Fosfor, Vitamin C, Magnezyum, NE Niasin, Vitamin E, Lutein, Pantotenik asit, Çinko, Vitamin B6, Demir, Vitamin B1, Vitamin B2 yer alır. Devamında Bakır, Vitamin A, Folik asit, Biotin, İyot, Krom, Molibden, Vitamin K, Selenyum, Vitamin D, Vitamin B12 bulunur. 24 zengin içerik yavaş salınımlı tablet teknolojisi sayesinde 10 saate kadar vücutta kalır. Glütensiz ve laktozsuzdur.

Amino Asitler özel formüle edilmiş, tamamen amino asitleri ihtiva eden bir takviye edici gıdadır. Her tablette L-Leucine, L-Lysine, L-Cysteine, L-Valine, L-Arginine, L-soleucine, L-Tyrosin, L-Histidine, L-Threonine, L-Phenylalanine, L-Tryptophan, L-Methionine amino asitleri yer almaktadır.

Doppelherz B12 tamamen B12 vitamini içeriği ile öne çıkan bir takviye edici gıda olup yeterli B12 desteği almaya yardımcı olur. Bu sayede kalp hastalıklarına, hafıza zayıflığına, düzensiz hareketlere ve denge bozukluğuna, ayak ve ellerde his kaybı sorunlarına, görme kaybına karşı destek alınmış olur.

Doppelherz System Serisi

Doppelherz Sistem serisi protein ağırlıklı ürünlerdir ve yağ asitleri içeren ürünlerdir. Vücudun en temel yapı taşlarından birisi olan kalojen gibi proteinler içermektedirler. Olumsuz hava koşullarına maruz kalma, sağlıksız beslenme, yetersiz uyku, spor yapmama, genetik faktörler gibi çeşitli faktörler vücudun kalojen miktarını azalttığı için belli bir yaştan sonra mutlaka takviye olarak kalojen alınması gerekli olmaktadır. Doppelherz system ürünleri tam da bu noktada devreye girerek en fazla olumlu yorumlar alan ürünler arasında yer almaktadırlar.

Doppelherz Kollagen Beauty, içmeye hazır şişelerde liçi ve kavun tadında hazırlanmış bulunmaktadır. 11 yaş ve üzeri kişilerin günde bir flakon yemekle birlikte almaları tavsiye edilmektedir. Helal sertifikası bulunan ürün, laktoz ve glüten içermez. Tip-1 sığır kalojeni içermektedir. Her bir flakonda Vitamin C, Çinko, Vitamin E, Kolajen Peptit, Açai, Beta-karoten, Bakır, Biotin içeriği vardır. Etken maddeleri ile bağ dokusunu güçlendirip vücut bütünlüğünü korur. Kas ve cilt hücrelerinin koruyarak cilde dayanıklılık, canlılık ve esneklik kazandırır. Tendon, eklem ve organları bir arada tutmaya destek sağlar.

Kollagen 10.000 Plus, sığır kalojeni içerir. Helal sertifikalı olup laktozsuz ve glütensizdir. Orman meyvesi ile arızalandırılarak tüketimi daha lezzetli hale getirilmiştir. Her flakonda Bakır, Selenyum, Vitamin C, Kondroitin Sülfat, Kollajen Hidrolizat, Vitamin D içeriği yer alır. İçeriği ile eklem sağlığı üzerinde, cilt sağlığı üzerinde etkilidir. Direkt içime hazır formuyla tüketimi kolaydır.

Doppelherz Omega-3 Bitkisel, kapsül formunda alg yağı içeren takviye edici gıdadır. 11 yaş ve üzeri kişilerin günde iki kapsül alımı için özel formüle edilmiştir. Laktoz ve glüten içermeyen ürün, alg yağı, DHA, EPA ve vitamin D içerir.

Omega-3 Liquid Family, 4-6 yaş arasındaki çocuklar için özel geliştirilmiş, likit formunda bir takviye edici gıdadır. Elbette 11 yaş ve üzerindeki yetişkinler de rahatlıkla alabilir. Laktoz ve glüten içermeyen ürün, IFOS sertifikalıdır. İçeriğinde Balık Yağı, Omega 3 yağ asitleri, DHA, EPA, Vitamin C, a-TE Vitamin E, Vitamin B3, Vitamin B5, Biotin, RE Vitamin A, Vitamin B12, Vitamin D, Vitamin B6, Vitamin B1, Vitamin B2 yer almaktadır. Doğal portakal ve şeftali aroması sayesinde içimi çok daha kolay ve çok daha lezzetli hale gelmiştir.

Coenzyme Q10 100, kapsül şeklinde, 18 yaş ve üzeri kişiler için özel olarak hazırlanmış takviye edici gıdadır. Doppelherz Koenzim Q10 laktoz ve glüten içermemektedir. İçinde koenzim Q10, 12a-TE mg Vitamin E, NE Vitamin B3 (Niasin), Vitamin B5 (Pantotenik Asit), Vitamin B12, Vitamin B2, Vitamin B6, Vitamin B1, Biotin, Selenyum yer almaktadır. Antioksidan özelliği sayesinde sperm ve yumurta kalitesinin arttırılmasına yardımcı olan ürün, ciltte güneş hasarının azaltılmasını da desteklemektedir. Yine mitokondriyal işlevi arttırmakta, iltihap azaltıcı özelliği ile migrenin önüne geçmeye, yorgunluk hissinin azalmasına yardımcı olmaktadır.

Doppelherz Vitamin C 750 Depot granül şase şeklinde hazırlanmış, 11 yaş ve üzeri yetişkinlerin günde 1 şase dil üzerine konularak tüketebilecekleri formda geliştirilmiştir. Vegan ve vejetaryen kullanıma uygun olan ürün, laktoz ve glüten içermemektedir. Zengin C vitamini içeriği sayesinde kan damarlarının normal işleyişini destekler. Bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunda korunmasına yardımcı olur. kalojen oluşumunu destekler ve kemik, kıkırdak, diş eti, cilt sağlığına katkı sunar. Bitkinliğin azalmasına katkıda bulunduğu gibi demir emilimini arttırır.

Bütün Doppelherz ürünlerini en uygun fiyat avantajlarıyla sitemizde bulabilir, kolayca sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.