Sırala
Tükenenleri Gösterme
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Doctor Mito

Doctor Mito, temelleri 2012 yılında atılan bir ecza firmasının bünyesinde oluşturulmuştur. 2018 yılında hücresel değişimin önemini vurgulayarak kurulmuş olan Doctor Mito günümüzde birçok takviye edici gıda desteği üretmektedir. Sektördeki yenilikçi bakış açısı ve insan sağlığının korunmasını temele alan çalışma prensibi sayesinde, modern tıp yöntemleri ışığında üretim yapmaktadır.

Firma günümüzde birçok kompleks içeriği, yoğun laboratuvar çalışmaları sonucunda üretmekte ve AR-GE çalışmalarına bu ortamlarda devam etmektedir. Doctor Mito, insan ve toplum sağlığını en iyi şekilde korumak ve gerek duyulan vitamin, mineral takviyelerini en dengeli biçimde sağlayarak üretim yapmayı sürdürmektedir.

Mito Balance İle B12 Takviyesi

Doctor Mito Mito Balance Berberis Vulgaris ürünü, içeriğinde bulunan berberis vulgaris, krom, vanadyum ve B12 vitamini sayesinde ihtiyaç duyulan günlük vitamin ve mineral ihtiyacını karşılar. Aynı zamanda içeriğinde bulunan tarçın sayesinde hoş bir aroma sağlar. Ürün içeriğindeki B12 vitamini sayesinde metabolizmaya destek olur. Bağışıklık sisteminin normal fonksiyonlarını düzenler ve destekler.

Mito Balance Berberis Vulgaris takviyesini düzenli kullanmanız halinde yorgunluğunuz azalacak ve daha dinç hissedeceksiniz. Yalnızca yetişkinlerin kullanımına uygundur. Yetişkin bireyler günde 2 defa tok karnına kullanabilir.

Hücrelerinize C Vitamini Desteği

Doctor Mito, sunduğu birçok vitamin ve mineral destekli takviye edici gıdalar sunmaktadır. Bunlardan bir diğeri ise Doctor Mito Mito Tox ürünüdür. Ürün içeriğinde etken madde olarak L-glutatyon, selenyum, C vitamini ve L-sistein içermektedir. C vitamini ve selenyum bağışıklığı desteklemeye yardımcı olurken aynı zamanda dış etkenlere bağlı stresten uzak tutar. Aynı zamanda C vitamini bağışıklık sistemini düzenlemeye destek olur.

İçeriğindeki çeşitli mineral ve vitaminler sayesinde bağışıklık sistemini düzenlemeye yardımcı olurken, aynı zamanda metabolizmayı güçlendirir. Yetişkinlerin günlük olarak kullanımına uygundur. Günde bir kez tok karna tüketilmesi yeterli olacaktır.

Güçlü Bağışıklık Sistemi İçin Doctor Mito Energy

Doctor Mito Energy takviye edici gıda sayesinde bağışıklık sistemine büyük oranda destek sağlıyor. Ürün içinde kreatin, aminoasitler ve C vitamini sayesinde vücudun ihtiyaç duyduğu günlük vitamin ve minerali karşılar. Ürün içeriğinde aynı zamanda etken madde olarak D-riboz bulundurmaktadır. Yetişkin bireyler ürünü günlük olarak tüketebilir. Bir ölçek Doctor Mito Energy ürününü 1 bardak su ile günlük olarak tüketebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.