Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 43 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Kusursuz ve Mükemmel Cildin Yeni Formülü: Cosmed

Doğanın içerisinde yer alan mucizelerden ilham alan ve bitki özlerini bir araya getirerek cildin ihtiyacı olan ürünlere hayat veren Cosmed 1984 ilk adımı atılmıştır ve günümüzde de kadınların vazgeçilmez ürünleri arasındaki yerini almıştır. Güzelliğiniz ve mutluluğunuz için 2009 yılından itibaren her geçen gün arttırdığı saçtan cilde kadar bakım ürünleri ile de hayallerinizi gerçekleştirmede en büyük yardımcınız olacak.

Cildinizi Nemlendiren ve Besleyen Krem

Cildin yapısının çok hassastır. Unutulmaması gereken noktaların başında ise cildin ile de beslenmeye ve nem dengesini korumaya ihtiyaç duymasıdır. Bu durumlarda istenmeyen durumlar yaşanmasına neden olabilmektedir. Cosmed day to day ile gün boyu cildinizin nem dengesin koruyabilirsiniz. Tutabileceği en yüksek su tutabilme seviyesine getirerek parlak ve kusursuz bir cilde bir sahip olabilirsiniz.

Bitkisel Enzim İle Pürüzsüz Ciltlere Sahip Olun

Doğada her canlı çok özeldir ancak bitkilerin yeri çok ayrıdır. İçerisinde yer alan enzimler hem bitkinin yaşamsal döngüsünde hem de bakım ürünlerinin geliştirilmesinde çok önemlidir. Cosmed enzim peeling ürünü cildinizi bütün ölü hücrelerden arındırabilirsiniz. Bunun yanında kirlerden de derinlemesine temizlerken cildinizin de kusursuz bir hala gelmesini sağlamaktadır.  Işıl ışıl ve fresh bir cildin yeni formülü olurken kuru ve hassas ciltlerde de rahatlık ile kullanılabilmektedir. Su ile köpürtülüp yüze hafif masaj yaparak uygulanması ile kısa bir sürede değişimi fark edeceksiniz.

Klasik bir peelingden çok daha fazlasını sunan bu ürün ile cildiniz hayal ettiğiniz gibi olurken de kurutmamaktadır. Cildiniz yağlı ise de yağ dengesini düzenlemekte ve yağın neden olduğu parlaklığın da önüne geçmektedir. Her yönü ile cilt dostu bir üründür.

Toz Peeling İle Tanışın

Gün içerisinde makyaj başta olmak üzere kir, toz ve çevresel etmenler cildin yapısını etkilemektedir. Cildin derinlemesine temizlenmesi ve kirlerden arınması gerekmektedir. Cosmed toz peeling ile cildinizi en iyi şekilde temizleyebilirsiniz. Güçlendirilmiş formülü ile cildinizin doğal yapısını koruyabilirsiniz. Bitkisel içerikli bir ürün olması da önemli bir özelliğidir. Özel formülasyonu ile toz formundaki bu bakım ürünü ile gün ne kadar yoğun geçerse geçsin akşam cildinizi temizlerken aynada mükemmel bir cilt göreceksiniz.

Kuru Ciltlerin Aradığı Bakım Ürünü: Cleansing Oil

Her cilt tipinin kendine göre özellikleri ve yaşadığı sorunlar olmaktadır. Kuru ciltlerde nem dengesini korumak ve kuruluğun önüne geçmek ise her zaman kolay olmamaktadır. Özellikle de soğuyan ve ısınan havalardaki değişimlerden de olumsuz bir şekilde etkilenebilmektedir. Cosmed bu nedenlerden dolayı kuru cilt problemleri yaşayan kadınlara etkili bir çözüm bulmuştur. Temizleme yağı aslında cildi nemlendiren bir üründür. Böylelikle kuruluğa da veda edilmiş olmaktadır.

Yağ bazlı temizleyici denince adından da kaynaklı olmak üzere farklı düşünceler meydana gelmektedir. Bu düşünceler tamamen yanlıştır. Çünkü bu ürünün geliştirilmesinin amacı çevresel etmenlerin etkilerini ortadan kaldırmak ve cildin ihtiyacı olan nemi sağlamaktır.

İçeriğinde zenginleştirilen bitkisel yağlar ile de hem nem hem de yağ dengesi korunmaktadır. Sadece yüz değil aynı zamanda da vücutta da kullanılabilmektedir. Kuruluk en çok ciltte görülen bir sorun olsa da vücudun çeşitli yerlerinde de olabilmektedir.

Cleansing oil uygulanmaya başladıktan sonra cildinizin yüzeyinin de güçlenmeye başladığını fark edecek ve çevresel etmenlerden kolay bir şekilde etkilenmediği göreceksiniz. Ayrıca içeriğinde sülfatta bulunmadığı için sağlık açısından da uygun bir üründür.

Cosmed atopia cleansing oil isterseniz yüz isterseniz de cilt için uygularken hafif bir şekilde masaj yapmaya özen gösterin. Böylelikle derinlemesine bir etki göstermiş olacaktır. Sonrasında da bol su ile durulamanız yeterli olmaktadır.

Yetişkinlerin yanında hem bebek hem de çocuklarında kullanabileceği bir üründür. Başka bir şekilde tanımlayacak olursak unisex bir üründür. Elinize aldığınız zaman uygularken pek çok kişi köpürmesini beklemedir. Bu ürün köpüksüz bir temizleme yapmaktadır. Diğer ürünlerden ayıran özelliklerden bir tanesi de budur. Eğer ellerinizde hassasiyet var ise dilerseniz de sıvı sabun olarak da rahatlık ile kullanabilirsiniz.

Cildinizi Güneşten Güvenli Bir Şekilde Koruyabilirsiniz

Güneşin faydaları saymak ile bitmeyen bir yıldızdır. Ancak cilt üzerinizde yaydığı zararlı ışınlardan dolayı cildimizi korumamız gerekmektedir. Tam da bu noktada kurtarıcı olan güneş kremi devreye girmektedir. Çünkü bu zararlı ışınların güneşlenirken olumsuz etkilerinden krem kendini feda ederek sizleri korumaktadır.

Cosmed ürün seçenekleri içerisinde de önemli bir yere sahip olan güneş kremleri ile de cildinizi güvenli bir şekilde koruma altına alabilirsiniz. Her cilt tipinin etkilenmesi ve gösterdiği tepkilerde değişiklik göstermektedir.

Tüm cilt tiplerine uygun olan krem seçenekleri içerisinde en ufak bir şeyden etkileniyorsanız yüksek korumalı sprey kremi rahatlık ile kullanabilirsiniz. Kullanım açısından da kullanışlı olması ile de dikkat çekmektedir. Başka bir seçenek ise krem formunda olan ürünüdür. Aynı etki gücüne sahip olmak ile birlikte 50 koruma faktöründe ideal bir güneş kremidir. 30 koruma faktörlü yüksek korumalı sprey ve kremde başka bir seçenek olarak karşınıza çıkmaktadır. Güneşe çıkmadan yarım saat kadar önce sürmeniz yeterli olmaktadır ve iki saatte bir yenilemeniz önerilmektedir.

 Yağlı ciltlerinde problemleri diğer cilt tiplerine oran ile farklı olmaktadır. Bu nedenle geliştirilen güneş kremlerinin özelliklerinde bazı noktalarda değişiklik yapılmaktadır. Özel geliştirilmiş formülü ile içerisinde organik filtrelerde bulunmaktadır. UV ışınlarından cildiniz tam koruma sağlanırken aynı zamanda da cildinizin yağ dengenizi korumanıza da yardımcı olmaktadır. Dışarıya ya da güneşe çıkmadan yarım saat önce sürmeniz ve her yere eşi olarak uygulanmasına dikkat edilmelidir. Gün içerisinde de iki saatte bir kremi yenileyerek güm boyu koruyucu etki göstermesini sağlayabilirsiniz.

Hassas ciltlerde de, UV ışınları istenmeyen pek çok duruma neden olabilmektedir. Özellikle de çok hassas ise o zaman kullanılan ürünlerin daha dikkatli bir şekilde seçilmesi gerekmektedir. Cosmed hassas ciltlere özel geliştirdiği güneş kremine eklediği mineral filtre ile de hassas bir cildin tolerans sınırını da yükseltmektedir. Başka bir şekilde ifade edecek olursa hassasiyet biraz daha azalacak ve yüksek korumalı olması ile de çevresel faktörlerden etkilenme daha da azalacak.

Ciltte bulunan hücreler zaman içerisinde ölmektedir ve yaşlanmanın da belirtileri de görülmeye başlanmaktadır. Cosmed tarafından geliştirilen yaşlanma karşıtı yüksek koruma kremi ile hem UV ışınlarına hem de geçen yıllara meydan okuyabilirsiniz. Hissettiğiniz yaşı cildinizde de görebilirsiniz.

Çocuk cildi de oldukça hassastır. Cosmed yalnızca yetişkinleri değil çocukları da düşünmüştür. Çocuk cildi yüksek korumalı spreyi ile çocuklarınızı da UV ışınlarından koruyabilirsiniz. Güneşin neden olduğu durumlardan biri ise ciltte oluşan lekelerdir. Yazın gelmesi ile de pek çok kadın bu durumdan şikayetçi olmaya başlamaktadır. Cosmed bu durum için leke kremi geliştirdi. Koyu leke karşıtı kremi ile kolay lekelenen ya da lekelenmeye meyilli olan ciltler için ideal bir üründür. Organik filtresi ile koruma etkisi yüksek olmaktadır. Sadece lekelerin oluşmasını değil aynı zamanda da UV ışınlarından da cildinizi korumaktadır. Yarım saat önce güneşe çıkmadan eşit bir şekilde kremi uygulamalısınız. Bu uygulama sizi iki saate kadar korumaktadır. Sonrasında da iki saatte bir kremin yenilenmesi önerilmektedir.

Sağlıklı Saçlar İçin Cosmed Şampuan

Cilt ne kadar hassas ise saçların yapısı da o kadar hassastır. Bu neden ile kullanılan şampuan seçimi de çok önemli bir yere sahiptir. Cosmed’in sizlere sunduğu beş farklı seçenek bulunmaktadır. Günlük şampuan, tüm saç tiplerinin rahatlık ile kullanabileceği bir üründür. Çevresel etmenler başta olmak üzere saçınızı derinlemesine temizlerken ayrıca nemlendirmektedir.

Yağlı cilt kadar yağlı saçlarında bakımı oldukça zordur. Arındırıcı ve dengeleyici şampuan ürünü ile de yağlı saç tipleri ile yağlanmaya kolay meyilli olan saçlar için ideal bir seçimdir. İçerisinde sülfat bulunmamaktadır. Özellikle de çevresel etmenlerin neden olduğu etkileri saçtan arınmasını sağlarken sağlıklı ve ışıl ışıl da görünmesini sağlamaktadır.

Saçlarda yaşanan en büyük sorun kepektir. Çünkü kepek, sağlıksız bir saç derisinin işaretidir. Yoğun kepek karşıtı şampuanı ile sizleri rahatsız eden kepekler ile plakların kurtulabilirsiniz. Sağlıklı bir saç derisine sahip olabilirsiniz. Hafif hafif masaj yaparak uygulamalı ve saçınızda da iki dakika kadar bekletmelisiniz. Ancak dikkat edilmesi gereken noktalardan biri ise bir hafta içerisinde en çok üç defa kullanılmasıdır.

Saçınızın kuru kepek tekrarlıyor ya da yağlı kepek sorunu ile de sık sık yaşıyorsanız aradığınız çözüm ise Cosmed’in kepeğe karşı bakım şampuanıdır. Saçınızı kirlerden ve çevresel faktörlerden derinlemesine arındırırken saçınızın da canlandığını göreceksiniz.

Eğer kuru kepek problemi ise haftada iki kere uygulanması yeterli olur iken yağlı kepekte ise haftada üç kere uygulanması önerilmektedir. En az bir ay düzenli olarak kullanmalısınız. Kepek probleminden kurtulduktan sonrada haftada bir kere daha kullanmaya devam edilmesi önerilmektedir. Böylelikle sorunun tekrarlanması önlenmiş olmaktadır.

Saçlarda zaman içerisinde dökülmektedir. Eğer dökülme yoğun bir şekilde oluyor ise bu durum saçınızda bir sorun olduğunu işaret etmektedir. Cosmed dökülmeye eğilimli saçlar için şampuanı ile saçınızı beslemekte ve dökülmeyi de azaltmaktadır. En az üç ay boyunca düzenli bir şekilde kullanmalısınız. Bir diğer noktada saçınıza uyguladıktan sonra beş dakika boyunca bekletilmesidir. Hem hamilelik döneminde hem de saç ekimi yapıldıktan sonrada kullanabileceğiniz bir üründür. Kullanan kadınların yaptıkları yorumlar da düşünüldüğü zaman saç bakımı için mucizevi bir ürün olduğu görülmektedir.

Cildinizdeki Ton Farklılıklarından Kurtulun

Son yıllarda cc krem bütün dikkatleri üzerine çekmektedir. Özellikle de Cosmed’in bu ürünü cildinizi güçlendirirken ton farklılıklarını ortadan kaldırmaktadır. Renk düzenleyici etkisinin yanında da cildinizi de yenilemektedir. Nem ihtiyacını karşılarken cildinizin çok hoş görünmesini de sağlamaktadır. Ayrıca içerisinde güneş koruması da içermektedir. Dermatolojik olarak kullanıma uygun bir kremdir. Medium daha çok orta esmer ile light ise de açık esmerler için uygun olmaktadır.

Çok çeşitli nedenlerden dolayı ciltte lekeler meydana gelmekte ve sonrasında da ciltte ton farklılıkları meydana gelmeye başlamaktadır. Bu durum cildin ışıltısını da azaltmaktadır. Cosmed tarafından geliştirilen cosmed c vitamini serum ile cildinizin eski ışıltısını kazanmasını sağlayabilirsiniz. Her mevsim kullanmaya uygun bir ürün olmasının yanında soyucu asitte içermemektedir. Cilt dostu bir üründür. Yoğun lekelere karşı bakım yapan bir serum olarak da tanımlanmaktadır. Bunun yanında nemlendirici etkisi ile de özlediğiniz ve istediğiniz cilde sahip olmuş olacaksınız.

Cosmed’in dikkatleri üzerine çeken başka bir ürünü ise de göz serumu ise hassas göz çevrelerine uygulanan bir üründür. Yapı farklıları ile birlikte cilt tonunda da farklılıklar olan kadınlar kullanmalıdır. Çok hafif hareketler ile dikkatli bir şekilde uygulanmalıdır ve sonrasında da durulanmamalıdır. Göz çevresini nemlendiren serumla gözaltı bakımını yapabilirsiniz. Bakışlarınızın gücünü arttırabilirsiniz.

Revolution ürünü ile de yaşlanmaya karşı savaş açabilirsiniz. Yoğun yaşlanma karşıtı bir serumdur. 25 yaşından sonra yaşlanmayı yavaşlatılması için kullanıma uygun bir üründür. Tüm cilt tipleri rahatlıkla kullanabilir. Cildi nemlendirirken, yaşlanma sürecini başlatan etkilerden de cildinizi koruma altına almaktadır. Işıltılı cildiniz ile her zaman fresh ve dilediğiniz yaşta görüneceksiniz.

Bu ürünleri kullananlar sonuçlardan büyük bir memnuniyet duymaktadır. Ciltlerinde gördükleri güzelliklerin mümkün olduğuna inanmakta biraz zorlanmaktadırlar. Sizlerde bu ürünler içerisinden ihtiyacınız olan ürünleri kolaylık ile bulabilir ve sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.