Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.
1 2

CeraVe

CeraVe dermatologlar tarafından belirtilen bilgi ve ihtiyaçlar esas alınarak geliştirilmiş ve yıllar içinde gerek ABD’de gerek dünyanın diğer ülkelerinde en çok tercih edilen markalardan birisi olmuştur. 2005 yılında CeraVe dermatologları tarafından koruyucu cilt bariyerinin güçlendirilmesine ve onarılmasına yardımcı olmak amacıyla bir cilt bakım serisi ortaya çıkarılmıştır. Bu serinin içerisinde cilt için gerekli üç temel seramid olan seramid 1, seramid 3 ve seramid 6-II ile birlikte asitlere yer verilmiştir.

Kontrollü salınım teknolojisine sahip olan CeraVe, aktif bileşenlerin uzun süre cilt üzerinde kalmasını sağlamakta ve bu sayede nemlendirme etkisi uzun süre devam etmektedir. seramidler e MVE teknolojisinin bileşimi ile CeraVe markasının ilk ürünleri 2006 yılında raflarda yer almaya başlamış, o günden bu yana da sağlıklı, estetik ve genç bir cilt isteyenlerin tercihi olmuştur.

CeraVe Ürünleri

CeraVe ürünleri çok geniş bir seçenek sunuyor. Nemlendirici krem, nemlendirici losyon ve nemlendirici temizleyici ürünler ana kategori olsa da uzmanlar tarafından geliştirilmiş olan 70’ten fazla ürün, her yaştan insana hitap etmektedir. Dermatologlar tarafından tavsiye edilen CeraVe ürünleri, ulaşılabilir fiyatlarla tüketicilere sunulmaktadır. Marka, ABD’deki dermatologların 1 numaralı tavsiyesi olmakla birlikte bugüne kadar dünyanın farklı ülkelerinde pek çok uzman dernekten ve basın kuruluşundan birçok ödül almayı başarmıştır. Türkiye’de de cildine iyiliği taşıyanların en çok tercih ettikleri markalardan bir tanesidir.

CeraVe Köpüren Temizleyiciler

CeraVe markasının temizleyici ürünleri arasında en çok tercih edilenlerden birisi köpüren temizleyici çeşitleridir. Bu ürünler özel köpüren formülü ve kullanımı kolay ambalajları ile öne çıkmakta, her zaman pratik kulanım ve etkili çözüm sunaktadır.

Foaming Cleanser, normal ve yağlı cilt tipleri için temizleyici köpük türünde bir üründür. Hem yüz hem de vücut için kullanılabilir. Islak cilde masaj yapılarak uygulaması yapılan ürün, cildinizin koruyucu bariyerine zarar vermeden cildinizi fazla yağından arındırır. Temizler. Cilde derinlemesine etki eder ve yağ, kir ve makyajdan arındırır.

Köpüren temizleyici, akne eğilimli normal ve yağlı cilt tipleri için dermatologlarca özel geliştirilmiş olup koku içermez. Hassas ciltler için de uygundur. 3 temel seramid, niasinamid (vitamin B3) ve hiyalüronik asit içeriğine sahiptir. Cildinizin gözeneklerini tıkamaz, köpüren etkisi ile tazelik hissi verir ve cildinizde tahrişe sebep olmaz.

CeraVe Foaming Facial Cleanser, ürünü de benzer içeriğe sahiptir. Köpüklü bir yüz temizleyici olarak cildinizdeki fazla yağı, makyajı ve kiri cildinizde herhangi bir tahriş yapmadan temizler. Cildinizin doğal koruyucu bariyerine zarar vermez. Nem dengesinin korunmasına yardımcı olur. Aynı zamanda cildinizi sakinleştirici, ferahlatıcı etkiye sahiptir. Üç temel seramid, niasinamid ve hyaluronik asit içerek jel kıvamı ile cildinizi hem temizlemenizi hem de bakımını yapmanızı sağlar. Normal ve yağlı ciltler için uygun olup kokusuzdur. Ilık suyla ıslanan cildinize nazik, dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayabilir, ardından da durulayabilirsiniz.

CeraVe Nemlendirici Temizleyiciler

Nem, bir cildin ihtiyacı olan en temel bileşenlerden birisidir. Özellikle kuru ciltlerin neme ihtyiaçları çok daha fazladır. Makyajınızı arındırırken, cildinizi temizlerken nemlendirici özelliği yüksek ürünleri tercih etmeniz cilt sağlığınız için önem arz eder. Bu anlamda CeraVe markasının birbirinden özel nemlendirici yüz temizleme jeli çeşitleri vardır. Bunlar sayesinde cildinizi bir taraftan temizleyebilir, diğer taraftan da nem dengesini korumasına yardımcı olabilirsiniz.

CeraVe Hydrating Cleanser kuru cilt, yüz temizleme ve kaşınan cilt için kullanılabilir. Dermatologlar eşliğinde geliştirilen nemlendirici temizleyici, cilt bariyerine zarar vermeden cildi derinlemesine ve nazikçe temizler. Aynı zamanda nemlendirir. Köpürme yapmaz. İçeriğindeki üç temel seramid ve hyalüronik asit sayesinde cildinizi fazla yağdan ve kirden arındırır. İlk kullanımdan itibaren cildinizin nem seviyesini yükseltir. Parfüm içermeyen formülü sayesinde hassas cilt tipleri için de tamamıyla uygundur. Ilık su ile ıslak cildinize nazikçe ve dairesel hareketler şeklinde masaj yaparak uygulayabilir, ardından da durulayabilirsiniz. Kontrollü salınım teknolojisi sayesinde gün boyu nemlendirme etkisine sahip olan ürün, gözeneklerde tıkanmaya sebebiyet vermez.

Renewing Sa Cleanser, pürüzsüz bir cilt için salisilik asit temizleyicidir. Cildinizin pul pul dökülmesinin önlenmesine ve pürüzsüzleşmesine yardımcı olur. Aynı zamanda cildinizdeki yağı ve kiri etkili şekilde temizler. Ölü hücreleri arındırır ve cildinize kuruluk vermeden yumuşatır. Renewing Sa Cleanser cildinizi çizebilecek sert mikro boncuklar olmadan nazik, tahriş edici etki yapmadan bir peeling etkisi sağlar. Yüzünüzde ve cildinizde yer alan akneye karşı etkin mücadele ederken derinlemesine temizlik sunar. Üç temel seramid, niasinamid ve hyaluronik asit ile cildinizin bariyerini bozmadan hem yumuşatır hem de pürüzsüzleştirir. D vitamini ile de zenginleştirilen formülü kokusuzdur. Islak cildinize dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayıp durulayabilir, gün boyu etkisini hissedebilirsiniz.

CeraVe Nemlendirici Krem

CeraVe ürün kategorileri arasında bir diğeri CeraVe nemlendirici krem çeşitleridir. CeraVe nemlendirici krem kullananlar yorumları itibariyle neredeyse tamamı olumlu görüş bildirmektedir. Kullanıcı yorumları etkili bir nemlendirici etkisi yaptığına ve kalıntı oluşturmadığına odaklanmaktadır.

CeraVe Moisturizing Cream, kuru ve çok kuru ciltler için dermatologlar eşliğinde özel olarak formülize edilmiştir. Cilt için gerekli olan 3 temel seramid ve hyalüronik asitler formülde yer alır. Krem, cildinizi nemlendirirken koruyucu bariyerin onarılmasına yadım eder. Çok fazlı kontrollü salınım teknolojisi sayesinde nemlendirme etkisini uzun süre hissedersiniz. Yoğun kıvamda yer alır ve yağlılık hissi bırakmaz. Hem yüz hem vücut kullanımına uygundur. Parfüm içermez ve bu yönüyle hassas ciltler için de uygun bir kremdir. İstediğiniz sıklıkta ya da bir doktorun yönlendirdiği şekil ihtiyacınıza göre uygulayabilirsiniz.

CeraVe Nemlendirici Losyon

CeraVe krem dışında nemlendirici losyon ile de ihtiyacınız olan cilde sahip olmanıza yardımcı oluyor. Özel kıvamı ve formülü sayesinde cildinize ihtiyacı olan nemi kazandırabilir, koruyucu kalkan oluşturabilir ve çok zorlu koşullar altında dahi sağlıklı, elastik ve parlak bir cilde sahip olabilirsiniz.

CeraVe Moisturizing Lotion, cilt bariyerinin onarılmasına yardımcı olurken gün boyu cildinizin nemli kalmasını sağlar. Çok kuru ve kuru ciltlerde rahatlıkla kullanılabilen losyon, dermatologlar ile geliştirilen hafif formülü sayesinde cilt için gerekli olan üç temel seramid ve hyalüronik asit içermektedir. Sadece cildinizi nemlendirmekle kalmaz, aynı zamanda koruyucu bariyerin onarılmasını sağlar. Çok fazlı kontrollü salınım teknolojisi aktif bileşenlerin uzun süre cilt üzerinde kalmasına yardımcı olur. Gün boyu nemlendirme etkisini hissedersiniz. Yüz ve vücutta kullanıma uygun olan losyon, parfüm içermeyen yapısıyla hassas ciltlerin kullanımına da uygundur. Hafif ve yağlı his bırakmayan dokudadır. Komedojenik değildir ve gözeneklerde tıkanmaya sebebiyet vermez.

CeraVe Nemlendirici Yüz Kremleri

Yüz bölgesi estetiğinizi, şıklığınızı, sağlığınızı ve enerjinizi en iyi yansıtan alandır. Üstelik makyaj malzemeleri, çevresel etkenler, kimyasal ürünler gibi çeşitli etkenlerle yüz bölgesi oldukça fazla yıpranır. Bu yüzden de bakımına özen gösterilmelidir. CeraVe yüz kremi çeşitleri yüzünüzün ihtiyacı olan bakımı da en iyi şekilde yapmaktadır. Özel formüle edilmiş yüz yıkama jeli sayesinde yüzünüze ihtiyacı olan bakımı yapabilirsiniz.

CeraVe Nemlendirici Yüz Kremi, boyundaki ve  yüzdeki koruyucu cilt bariyerinin onarılmasına yardımcı olur. Bunu yaparken de gün boyu nemlendirme sağlar. Normal ve kurumaya eğimli cilt tiplerinde rahatlıkla tercih edilebilir. CeraVe nemlendirici el kremlerinin dermatologlar ile geliştirilen formülü cilt için gerekli vitaminleri ve asitleri en ideal oranda içermektedir. Gün boyu cildinize nem sağlarken koruyucu bariyerinin onarılmasını sağlayarak sağlıklı, genç bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Parfüm içermez. Hassas cilt tipleri için uygundur. Cildinizin gözeneklerini tıkamayan yapıdadır. Aynı zamanda cildinizin rahatlamasına yardımcı olmaktadır.

CeraVe Yüz Kremi GKF 25

CeraVe Yüz Kremi GKF 25 veya SPF 25, sadece yüz kremi olmanın çok daha ötesinde bir formüle sahiptir. Yüz ve boyundaki koruyucu cilt bariyerinin onarılmasına yardımcı olan krem, aynı zamanda gün boyunca nemlendirme sunar. Normal ve kuruya dönük ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. Aynı zamanda zararlı güneş ışınlarına karşı koruma sağlar. Bu özelliği ile güneş kremi olarak da tercih edilebilir. Parfüm içermeyen yapısı ile hassas ciltler için de uygun bir üründür. Güneşe maruz kalmadan 15 dakika önce uygulamanız ve en az 2 saatte bir yeniden uygulamanız gerekmektedir. 6 aydan küçük bebeklerde doktora danışarak kullanılmalıdır.

CeraVe Onarıcı El Kremleri

CeraVe kullanıcılarının cilt sağlığını tam yönlü korumaya odaklı bir markadır. Bu bakımdan elleri es geçmemiştir. Çünkü eller, insan vücudunun en fazla yorulan, en fazla yıpranan ve en fazla bakıma ihtiyaç duyan parçasıdır. CeraVe el kremi sayesinde ellerinizi kimyasallara karşı, çevresel etkenlere karşı koruyabilirsiniz.

CeraVe Onarıcı El Kremi, ciltteki kuruluğu azaltır. Koruyucu cilt bariyerinin onarılmasına yardımcı olur. Çatlamış ve çok kuru eller için özel olarak formüle edilmiştir. Dermatologlar ile birikte geliştirilen formülü ellerin ihtiyacı olan en temel içeriklere sahiptir. Parfüm içermeyen formülü ile hassas cilde sahip olanların dahi kullanımına uygundur. Ellerinize istediğiniz sıklıkta uygulayabilir, sağlığını korumasına ve yeniden kazanmasına yardımcı olabilirsiniz.

CeraVe Yenilenen Ayak Kremi

Ayaklar bütün vücudun ağırlığını taşır. Gün boyunca oldukça fazla yorulur. Çoğu zaman çorap, ayakkabı gibi parçaların içerisinde kalır. Dış etkenler sebebiyle kurumaya, sertleşmeye son derece müsaittir. Bu nedenle gün sonunda yatmadan önce cildinize bakım yaparken ayaklarınızı unutmamanız gerekir. Kullanıcı dostu fiyat seçenekleriyle öne çıkan CeraVe ayak kremleri ile ayaklarınıza gerekli bakımı rahatlıkla yapabilirsiniz.

CeraVe Yenilenen Ayak Kremi, sertleşmiş, kurumuş ve çatlamış ayaklar için özel geliştirilmiştir. Kuru ciltte, kaşınan ciltte ve çatlamış ciltte nazik peeling etkisi sağlar. Cilt için gerekli olan seramidler, salisilik asit ve amonyum laktat içeriğine sahiptir. Cildinizi ölü derilerden arındırır. Nemlendirir ve aynı zamanda yatıştırır. Ayaklarınızı yumuşatırken koruyucu bariyerinin onarılmasına yardım eder. Parfüm içermeyen formülü ile hassas ciltlerde kullanılabilir.

CeraVe Göz Kremi

CeraVe markasının en çok tercih edilen ürünlerinden bir tanesi göz kremi olmaktadır. CeraVe Eye Repair Cream göz onarıcı etkiye sahiptir. Yağsız ve hızlı emilen bir formüle sahip, seramid cilt bariyerini onarmaya yardımcı olmaktadır. Hyaluronik asit içeriği ile dermatologlar tarafından özel olarak geliştirilmiştir. Kokusuz ve gözenekleri tıkamayan yapısı ile rahat bir kullanım sunmaktadır.

CeraVe Göz Kremi sayesinde parlak, pürüzsüz, sağlıklı bakan gözlere sahip olabilirsiniz. Sadece gözle görülen koyu halkaları ve şişkinlikleri azaltmak için değil, aynı zamanda onarıma yardımcı olmak, göz çevresindeki hassas bariyerleri korumak için de özel tasarlanmıştır. İçeriğindeki seramid, onarım hasarlı deride lipid düzeylerini geri değiştirmek ve cildin doğal bariyerini korumaya yardımcı olmak niteliğine sahiptir.

Deniz ve botanik kompleks, deniz yosunu ve chrysanthellis bir yüksek derecede saflaştırılmış formu içermektedir. Bu eşsiz kompleks mikro dolaşımı desteklemek için çalışmaktadır. Normal ila yağlı, normal ila kuru cilt tipleri için uygun olup göz çevresine komple bakım yapmaktadır. Ulusal Egzama Derneği tarafından da kabul edilen bir ürün olup göz çevresinde güvenle kullanılabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.