Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 124 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 6 ... 9

Caudalie Ürünleri

Caudelie 1995 yılında Fransa’da kurulmuş olan farklı cilt tiplerine özel çözümler sunan dermotolojik ürünler markasıdır. Kurucusu olan Mathilda Thomas üzümün içeriğindeki polifenol maddesinin yaşlanma karşıtı bakımda büyük etki sağladığını fark etmiş ve ürünlerinde bu maddeyi yoğun olarak kullanmaktadır. Sahip olduğu şık tasarımları ile de kullananların estetik duygusuna da yoğun olarak hitap etmektedir. Marka farklı sorunlar için farklı çözümler geliştirdiği pek çok ürün serisini barındırmaktadır.

Caudalie Cilt Bakım Serileri

Caudalie Vinopure Serisi akneye eğilimli ciltler için tasarlanmış ürünler içermektedir. Serinin en çok tercih edilen ürünleri Vinopure Blemish Control Infusion Serum ve Vinopure Skin Perfecting Mattifying Fluid. İçeriğindeki bileşenlerle cilde mat bir görünüm kazandırır. CAUDALİE Beauty Elixir Set ise akne problemine sahip kişiler için komple bakım sağlamaktadır.

Caudalie Vinoperfect Serisi, markanın leke problemi olan ciltlere yönelik geliştirilen, kullananların yorumlarında yüksek memnuniyet sağladıkları gözlenen, çözümler sunan serisidir. Seri de gece kremi, serum, cilt bakım kremi ve leke kapatıcı gibi çeşitli çözümler sunulmaktadır.

Resveratrol Lift serisi, yaşlanma sürecinde zamanla ortaya çıkan cildin sarkması gibi problemlere çözüm getiren kuvvetli sıkılaştırıcı etkiye sahip ürünler içeren seridir. Seride resveratrol lift eye balm, lift krem, göz kremi,lift night infusion cream gibi kuvvetli etkiye sahip ürünler bulunmaktadır.

Premier Cru serisi, markanın anti age ürünlerine sahip serisidir. Yaşlanma karşıtı kuvvetli özel formüllerle tasarlanan bu serinin ürünlerini kullananlar yorumlarında yüksek memnuniyet duyduklarını belirtmiştir.

Güneş Koruyucu Ürünler Serisi, yetişkinleri ve çocukları, güneşten gelen UV ışınlarının zararlı etkisinden korumaya yönelik geliştirilmiş ürün içermektedir. Seride, güneş kremleri, bakım setleri, güneş koruyucuları, farklı farktörler güneş ürünleri bulunmaktadır. Yazın keyfini eczacin.com dan avantajlı fiyatlarla bulabileceğin caudali güneş koruyucu ürenleri ile doyasıya çıkarabilirsiniz.

Caudalie Vineactiv Serisi, cildin olumsuz dış etkenlerin sebep olduğu etkileri azaltmak amacıyla oluşturulmuş 4 özel ürünü içeren seridir. Bu seride enerji verici göz bakım kremi, 3 etklili nemlendirici bakım kremi, ışıltı verici serum ve detoks etkili gece bakım yağı bulunmaktadır. Serinin ürünlerine eczacin.com dan avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Vinosource Serisi farklı cilt tipleri için farklı nemlendirme özellikleri sunan nemlendirici ürünler içermektedir. Seride nemlendirici bakım kremi, matlaştırıcı bakım kremi, serum ve bakım setleri gibi zengin ürün içeriği bulunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.