Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Burt’s Bees Ürünleri

Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren ve adından söz ettiren Burt’s Bees 1984 yılında Amerika’da faaliyete başlamış olup kısa sürede geniş kitlelere ve ülkelere yayılarak dünyaca ünlü bir marka haline gelmiştir. Kuruluşunun üzerinden uzun yıllar geçmemesine rağmen sektörde kendine kalıcı bir yer edinmeye başarmış ve birçok kişi tarafından tercih edilmiştir. Birçok ülkede faaliyet göstermekte olan Burt’s Bees ürünlerinin Türkiye’de de bizim tarafımızdan satışı yapılmaktadır.

Hem Kozmetik Hem Bakım İçin Burt's Bees

Dünyaca ünlü kozmetik markalarından olan Burt’s Bees markasının amacı sizleri en iyi halinize dönüştürmek olup marka makyaj malzemeleri üretmektedir. Bunun yanında cilt bakım kremleri ile de cildinizi korumaktadır. Bizlerde eczacın.com olarak bu firmanın ürünlerini sizlerle buluşturmaktayız. Sitemize girip dilediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz.

Bebekleriniz İçin En Güvenilir Ürünler

Burt’s Bees sizleri düşündüğü kadar bebeklerinizin de bakımını da düşünmektedir. Bebekleriniz için çeşitli ürünlerimiz bulunmakta olup bebek şampuan, duş jeli, bebek losyonu, bebek yağı, bakım kremleri, pişik kremi, doğal, organik bebek ürünleri gibi birçok çeşitli ürün ağını içinde barındırarak bebekleriniz için de kaliteli ve güvenilir ürünler sunmaktadır. Baby saç ve vücut şampuanlarının içinde kullanılan ürünler yüzünüzü yakmaz ve bebeklerinizin cildini yumuşacık bir hale getirir. İçerisindeki hindistan cevizi yağı ise cildi besler. Yine bebek bakım yağları ise içerilerinde E vitamini içermektedirler.

En Güzel Renk Tonları ve Uzun Süre Kalıcı Etki

Marka özellikle dudak balmı ürünleriyle ön plana çıkmakta olup birçok renk çeşidini skalasında barındırmaktadır. Lip balm ürünleriyle hem dudaklarımızın güzel, dolgun ve renkli görünmesini sağlayıp hem de dudaklarımızı besleyerek ve bakım yaparak sağlıklı, canlı ve kuru olmayan bir görünüme kavuşturmaktadırlar. Dudak bakım balmları çilek, vanilya gibi çeşitli kokularla da güzelleştirilmiş olup mükemmel bir dudak onarım gücüne sahiptirler. Çatlamış dudaklar ve dudaklarınızın korunması için güçlü etkiye sahiptirler. Balmlar meyve ve bitki özlerinde yararlanılarak geliştirilmiştir.

Yumuşak Eller ve Bakımlı Tırnaklar

Marka ayrıca el ve ayak bakımı ürünleri de ürütmekte olup tırnak eti bakım kremi, ayak bakım kremi, el kremi gibi ürünleriyle el ayaklarınızda oluşabilecek çatlakların önüne geçer. Ayaklarımız ayakkabıların içerisinde gün boyu kapalı kaldıkları için bakıma ihtiyaç duyarlar. Yine ince bir deriye sahip olmak ya da kuru bir cilt ya da soğuk kış koşulları el ve ayaklarımıza zarar verebilir. Burt’s Bees el ve ayak kremi ürünleri ise içerisindeki besleyici yağlarlar beraber cildimizi bunlara karşı dayanıklı bir hale getirmektedir. Tırnak eti bakım kremi ise içerisindeki limon özü yağı ile tırnaklarınızın sağlıklı ve hızlı bir şekilde uzamasını sağlamaktadır.

Çatlaklarla Baş Etmenin Kolay Yolu

Marka bünyesinde karın çatlak kremi de bulundurmaktadır. Vücudumuz sürekli bir değişim halindedir. Sürekli olarak büyür ve kilo alıp veririz. Böyle durumlar da vücudumuzda bazı sorunlara ve çatlaklara neden olmaktadır. Bu çatlakların giderilmesi ise oldukça zordur. Özellikle hamilelik döneminde çatlaklar sık sık görülmektedir.

Burt’s Bees’in Mama Bee serisi ise bunlara çözüm getirmekte ve cildinize nem sağlayarak çatlak oluşumuna engel olmaktadır. Yine anne adayları için vücut bakım yağı da ürütmekte olup tamamen doğal ürünlerle yapılan bu yağ cilde esneklik kazandırıp deri yırtılmalarının ve cilt kuruluğunun yaşanmasını önlemektedir. Burt’s Bees markası özellikle yeni anne adayları ve bebeklerine yönelik ürünleriyle ön plana çıkmakta olmasının yanında bunların dışında birçok ürünü de yelpazesinde bulundurmaktadır. Markanın ürünleri özellikle hamile kadınlar ve anneler tarafından tercih edilmektedir.

Cildinizin Işıltılı Bir Görünüme Sahip Olacak

Cildimiz bazen soyulabilir ve pul pul dökülebilir. Bu hem kuru bir cilde sahip olduğumuz için hem de kışın soğuklarda cildimiz kuruduğu için olabilir. Yine zaman geçtikte ve yaşlanmaya başladıkça cildimiz ve yüzümüz esnekliğini kaybetmeye başlar ve daha çok bakıma ihtiyaç duyabilir. Burt’s Bees çeşitli bakım kremlerini bünyesinde barındırmakta olup aydınlık veren gündüz bakım kremi, gece bakım kremi, peeling ve temizleyiciler ile cildinizi canlı ve genç bir görünüme kavuşturur. Göz kremi ile ise göz çevresinde oluşan kırışıklık, gözaltı morluğu, kaz ayakları gibi yaşlılık belirtilerini yavaşlatmaktadır.

Cildimiz Her Gün Temizlenmeye İhtiyaç Duyar

Burt’s Bees temizleme serileri ile ise akne ve sivilce oluşumlarının önüne geçebilirsiniz. Kullananlar tarafından en çok tercih edilen ürünlerin başında gelen temizlik ürünleri cildinizin kirden temizlenmesini ve gözeneklerinizin açılmasını sağlamaktadır. Cildin yağ dengesini kontrol altına alıp, cildin nem seviyesini arttırır ve cildin beslenmesine yardımcı olurlar. Arı sütüyle birleştirilmiş çeşitli bitki özlerinden yapılan ürünler tamamen doğal olup fiyat olarak en uygun seçeneklere sizlere sunulmaktadır.

Marka bünyesinde birçok çeşitli ürün barındırmakta olup vücut losyonu, duş jeli gibi seçenekleri de mevcuttur. Bütün ürünleri doğal bitki ve yağlardan yapılmış olan Burt’s Bees markasının ürünlerini hizmetinize sunmakta olup hepsi eczacın garantisiyle satılmaktadır. Sitemize girip ürünleri sipariş verebilirsiniz. Uygun fiyatlarımızla ve hızlı kargomuzla ürünler en kısa süreden elinize ulaşmaktadır. Ayrıca sitemizde kullanıcı yorumları yapılmakta olup satın aldığınız ürünlerin değerlendirmesi okuyabilir dilerseniz kendiniz yorum yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.