Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 37 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Bioxcin

Bioxcin, yenilikçi ürünleriyle sağlık ve güzelliği bir arada sunan Biota Laboratuvarları markasıdır.  Saç dökülmesi uzmanı olarak kendini konumlandırarak 2006 yılından beri Türkiye’de pazarın lider markasıdır. Yüksek teknolojik ve bağımsız kuruluşlar tarafından onaylanan içeriğindeki özel maddeler sayesinde saç dökülmesine karşı bitkisel çözümler sunmaktadır. 

Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Bioxcin

Erkek veya kadın fark etmeksizin saç dökülmesi sorunu herkesin hayatının belli döneminde yaşadığı bir sorundur. Özellikle erkeklerde oldukça sık rastlanan saç dökülmesi sorunu 25’li yaşlardan sonra başlar. Saç dökülmesi kalıtsal ve geçici olarak iki ayrılır, kişiden kişiye göre dökülme hızı değişmektedir. Gelişen teknolojilerle birlikte Bioxcin saç dökülmesine karşı özel yenilikçi şampuanlar geliştirdi. Bioxcin saç dökülmesine karşı şampuan, saç dökülmesini durdurmak ve saçların sağlıklı uzamasını sağlamak amacıyla bitkisel özel formülleri ile çözümler sunmaktadır. 

Şampuanda Bitkisel Çözüm: Bioxcin Siyah Sarımsaklı Şampuan

Bioxcin tarafından AR-GE çalışmaları sonucunda geliştirilen Bioxcin Siyah Sarımsaklı Şampuan  içeriğinde %100 siyah sarımsak ekstresi ve zengin atifleri bulundurur. Siyah sarımsaklı şampuan ne işe yarar diye oldukça sık sorular karşımızı çıkmaktadır. Bu özel şampuan saçlara komple bakım sağlarken, saça hacim, canlılık ve parlaklık katar. İçeriğinde flavonoidler, vitaminler ve mineraller. Siyah sarımsaklı şampuan saçları besleyerek, saç tellerini güçlenmesini sağlayarak hasarlardan korur, ve saç dökülmesini durdurmada yardımcı olur. 

Bioxcin Şampuan Yorumları ve Kullananlar

Söz konusu olan saçlarımız olduğunda herkesin dikkat ettiği görüntümüzü en çok etki eden bir parçamızdır. Bu konu saç dökülmesi sorunu yaşayanlar piyasada bulunan yüzlerde saç dökülmesine karşı şampuanlar görmekle birlikte bunlardan faydası yerine zararı olan ürünlerle karşılaşmaktadır. Günümüzde internette araştırmalarında kullanıcıların kullandıkları ürünlere karşı yorumları kolaylıkla bulunmaktadır. Bioxcin şampuan yorumlarını araştırdığımız saç dökülmesine karşı etkili olduğunu ve marka ile ilgili yorumlarım olumlu olduğu karşımıza çıkmaktadır. Bioxcin şampuan kullananlar ürünlerinin faydalı olduğu ve tavsiye edildiği görülmektedir. 

Yoğun Saç Dökülmesine Karşı Bioxcin Forte

İçeriğindeki yoğunlaştırılmış formülü sayesinde yoğun saç dökülmelerine karşı etkili olan Bioxcin Forte şampuan ayrıca saçları güçlendirir. Tüm saç tiplerine göre üretilen bu şampuan en yoğun saç dökülmelerine karşı dahi kullanılabilir. 8 kat güçlendirilmiş formülü zayıf saçları köklerinden güçlendirir. Bioxcin Forte serisi sadece şampuan değil ayrıca saç serumu ve keratin complex tablet olarak 3 farklı üründen oluşmaktadır. Bioxcin Forte Saç Serumu, zayıf saçları güçlendirerek daha sağlıklı çıkmalarını sağlar, saç tellerini kalınlaştırır, canlandırır, saçlara hacim ve direnç kazandırır. Bioxcin Forte Keratin Complex Tablet ise saçların korunmasında yardımcı olur. 

Bioxcin Quantum ile Güçlü Saçlar  

Bioxcin Quantum serisi, ilk yıkamadan itibaren daha kalın ve gür görünümlü saçlar elde etmenizi sağlar.  Kuru ve normal saçları ve yağlı saçlar için 2 farklı şampuana ek olarak  olarak saç ve kaş kirpik için Bioxcin Serum çözümleri sunmaktadır. Bioxcin Quantum Kuru / Normal Saçlar için olan şampuan, havadaki nemi çekerek saçın nem oranının artmasını sağlar ve nem oranını dengelemeye yardımcı olur. Yağlı saçlar için ise içeriğinde sebum üretimini azaltıcı ve dengeleyici Niacinamide bulunan yağlı saçlar için özel olarak geliştirilmiş formülü sayesinde saç derisindeki aşırı yağlanmayı engelleyerek saça sağlıklı bir görünüm kazandırır.

Bioxcin Ürünleri ve Fiyatları

Saç dökülmesi ve saç bakımına özel bir farklı ürünleri yanı sıra kirpik ve kaşlar için özel çözümleri bulunmaktadır. Kaş ve kirpikler için üretilen Bioxcin besleyici serumun sağlıklı, yoğun ve güçlü görünüme sahip olmasını sağlıyor. Bioxcin Genesis klasik saç dökülmesine karşı şampuanı saçlarınızı koruması için geliştirilmiş özel formülü bitkisel bileşenlerden oluşmaktadır. Bioxcin Femina şampuan boyalı ve yıpranmış saçlar için özel saç diplerine nüfuz ederek saçları güçlendirir. İçeriğindeki silicium, beta-sitosterol ve BIOCOMPLEX 11 saçların sağlık ve direncini arttırır.

Bioxcin farklı saç tipleri ve farklı çözümlere özel geniş ürün yelpazesi bulunmakla bilikte fiyatları değişkenlik göstermektedir. Uygun fiyatlı Bioxcin şampuanları 3 al 2 öde paketli ürünleri oldukça uygun fiyata satılmaktadır. Neredeyse tüm ürünlerinlerinde olan bu kampanya uzun süreli kullanımlar için en uygun fiyat seçeneğidir. Kampanyalı Bioxcin şampuan çeşitlerini eczacin.com’dan en iyi fiyatlarla satın alabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.