Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Allergo

Allergo İlaç, 1990 yılında kurulmuştur. Şirket, ilk anda itibaren alerjiden korunma, deri prick testleri ve alerji aşıları alanında yoğunlaşmış, bu alanlarda Türkiye pazarının liderlerinden birisi olmuştur. Şirketin en çok tercih edilen ürün gruplarından birisi ise gıda takviyeleri olmuştur. VitAgil, VitaSanol ve VitaGlucan ürünlerini birleştiren gıda takviyeleri her yaştan kişilerin tercihi olmuş, vitamin ve mineral desteğine ihtiyaç duyanların öncelikli markalarından birisi olmayı başarmıştır.

Allergo Ürünleri

Allergo kullananlar oldukça memnun olduğu için markanın ürünleri sağlık personellerince de tavsiye edilmekte, reçetelenen gıda takviyesi ürünleri arasında yer almaktadır. Vücut fonksiyonlarının sağlıklı çalışabilmesi için vitamin ve mineral çeşitleri gerek kapsül gerekse şurup halinde tüketicilerin tercihine sunulmaktadır.

Allergo organik gıda takviyeleri AFSA ve WHO önerilerine göre hazırlanmaktadır. Bebek ve çocukların sağlığına zararlı olabilecek hiçbir doğal olmayan, sentetik katkı ya da koruyucu içeriği yoktur. Allergo ürünlerinin üretimi GMP (iyi üretim uygulamaları) standartlarına göre denetlenmektedir ve ISO 13485:2003 ve ISO 13485:2012 kalite standartlarına sahip olarak tüketicilerle buluşmaktadır. İnsan sağlığına katkı sunma amacıyla şirket, her geçen gün yeni ürünlerle portföyünü zenginleştirmeye devam etmektedir.

Allergo gıda takviye ürünleri çocuklar ve yetişkinler için ayrı ayrıl üretilmektedir. Gerek çocukların gerekse yetişkinlerin vücut gelişimleri, bağışıklık sistemleri, ihtiyaçları göz önünde bulundurularak formüle edilen ürünler, yine çocukların ve yetişkinlerin en rahat tüketebileceği formlarda kullanıma sunulmakta, gıda takviyesinden aynı zamanda lezzet alınması sağlanmaktadır.

Allergo Çocuk Ürünleri

Allergo çocuk ürünleri, çocukların ve bebeklerin gelişimi için gerekli olan en temel vitamin ve minerallerden oluşur. Şurup, damla, sprey gibi farklı kullanım formlarında olan çocuk takviye edici gıda ürünlerinin kullanımı ve muhafazası kolay, tadı çocukların en seveceği zenginliktedir.

VitAgil Multivitamin Multimineral Şurup, multivitamin, mutimineral, koenzim Q10, beta-karoten ve gingseng içeren bir takviye edici gıdadır. VitAgil şurup, içeriğinde 13 vitamin ve 6 mineral bulundurur. Tavsiye edilen tüketim miktarı 1 ölçek olup çocukların bağışıklığını güçlendirmek için etkili sonuçlar vermektedir.

Vitaglucan+ Şurup, 60 mg vitamin C içeriğine sahiptir. 50 mg beta 1,3/1,6 glukan ve 5 mg çinko içerir. Günlük 5 ml tüketilmesi tavsiye edilen şurup, çocukların vücut dirençlerinin arttırılmasına yardımcı olmakta ve bağışıklık sistemlerinin güçlendirilmesini desteklemektedir. Zengin C vitamini içeriği ile özellikle çocukların soğuk havalarda daha sağlıklı kalmasına yardımcı olmaktadır.

Omekido Saf Balık Yağı- Şeftali & Mango, içeriğinde EPA (Eikasapentaenoik asit) - 390 mg, Omega 3 - 820 mg, DHA (Dokosahekzaenoik asit) - 260 mg bulundurmaktadır. İçeriğindeki balık yağı çocukların zihinsel ve bedensel gelişimlerini desteklerken mango ve şeftali aroması sayesinde tüketimi kolay, lezzeti yüksek olmakta, çocukların daha severek tercih edeceği bir balık yağı olarak öne çıkmaktadır.

Omekido Saf Balık Yağı – Portakal, balık yağı içeren takviye edici gıda olup çocukların zihinsel ve bedensel gelişimlerini desteklemektedir. İçeriğinde EPA, Omega, ve DHA ile birlikte portakal aroması yer almaktadır. Portakal aroması sayesinde çocuklar daha rahat tüketmekte, sevecekleri bir lezzet ortaya çıkmış bulunmaktadır.

Allergo Vitasanol Multivitamin Şurup 250 ml, multivitamin ve multimineral şuruptur. İçeriğinde çinko, selenyum, iyot barındırır. A, B1, B3, B5, C, D, B7 vitaminleri bulundurur. Sahip olduğu içerikle çocukların ihtiyacı olan vitamin ve mineral desteğinin sağlanmasına yardımcı olur. Sıvı şurup formunda üretildiği için çocukların kolayca tüketebilmesine imkân verir.  

Vitasanol Drops ACD3 Damla, Allergo’nun çocuklar için özel geliştirmiş olduğu damla formundaki takviye edici gıdadır. İçeriğinde A, C ve D vitaminleri bulunmakta, üretiminde yüksek biyoyararlanımlı ve doğal analoglu organik biyo hammaddelerden faydalanılmaktadır. Tamamen doğal bir takviye olduğu için çocuklarda, bebeklerde güvenle kullanılmaktadır.

VitAgil Fer Demir Damlası, bebeklerin doğumdan itibaren kullanması önerilen demir içerir. Keçiboynuzu özü ile tatlandırılmış, demir içeren damla takviye edici gıdadır.

VitAgil Puff 400 IU, sprey formunda bir d vitamini içeriğidir.  Takviye edici gıda, hiçbir şekilde koruyucu şeker, tatlandırıcı, renklendirici ve sentetik katkı maddesi içermemekte, güvenle kullanılabilmektedir.

Allergo Yetişkin Sağlığı Ürünleri

Allergo sadece çocuklar için takviye edici gıda ürünleri geliştirmekle kalmamış, aynı zamanda yetişkinler için de çeşitli ürünler geliştirmiş ve kullanıma sunmuştur. Her yaştan yetişkinin bağışıklık sistemini güçlendirmek ve sağlığını muhafaza etmek için bu ürünlerden destek alabilir.

Allergo VitAgil Multivitamin-Mineral 30 Tablet, multivitamin, multmineral, koenzim Q10, beta-karoten ve gingsen içeren takviye edici gıdadır. Tablet formunda bulunur. İçeriğindeki 13 farlı vitamin ve 10 farklı mneral sayesinde bağışıklık sistemini destekler.

Allergo VitaGlucan+ Tablet, beta-glukan, vitamin C ve çinko içerek takviye edici gıdadır.  İçeriğinde beta 1,3/1,6 glukan, vitamin C ve çinko bulunmaktadır. İçeriğinde yer alan C vitamin ve çinko sayesinde bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunun korunmasında yardımcı olur.

VitAgil Gold Curcumin, koenzim Q10 ve zerdeçal ekstresi içeren bir takviye edici gıdadır. Allergo VitAgil Gold Vitamin D3, yumuşak kapsül formundaki D3 vitamini içeren kolekalsiferondur. İçeriği sayesinde normal kemiklerin, dişlerin ve kas fonksiyonlarının korunmasına yardımcı olur. Normal kan kalsiyum düzeyini destekler. bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. Hücre bölünmesinde görev alır.

VitAgil Gold Biotin, biotin yani vitamin B7 barındırır. Biotin, B7 vitamini ya da H vitamini olarak adlandırılır. Suda çözünebilen bir vitamin türüdür. Güzellik vitamini olarak bilinir. Normal saçın ve cildin korunmasına yardımcı olur. Normal enerji oluşum metabolizmasını destekler.  Makro besin öğeleri metabolizmasına katkı sağlar.

VitAgil Gold Methylcobalamin, metilkobalamin yani vitamin B12 içeriğine sahiptir. Bu sayede normal enerji oluşum metabolizmasına, normal hormosistein metabolizmasına, kırmızı kan hücresi oluşumuna, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna, yorgunluk ve bitkinlik halinin azalmasına yardımcı olur. Hücre bölünmesinde göre yapar.

Allergo şirketinin geliştirmiş olduğu ürün çeşitliliği her geçen gün artmaya devam etmekte, uzmanlar yeni ürünlerle tüketicilerin farklı ihtiyaçlarına yönelik ürün geliştirmeye devam etmektedir. En güncel Allergo ürünlerini gerek yetişkinler gerekse çocuklar için en uygun satış fiyatı sitemizden temin edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.